ZÁMEČNICKÉ PRÁCE

Zámečnické výrobky jsou dodávány dle katalogových rozměrů nebo vyráběny na míru dle potřeb zákazníka.

BRÁNY

Vjezdové brány jsou nedílnou součástí oplocení domu, chaty či zahrady. Brány jsou ve třech kategoriích: Kolejnicové, samonosné a křídlové brány.

Kolejnicové pojezdové brány

Brány po kolejnici využíváme, kde nemáme po straně průjezdu tolik místa, aby se dala použít brána samonosná. U těchto bran je potřeba volný prostor pouze v délce průjezdu. Nevýhodou této brány je zabudovaná kolejnice. Jezdí se přes ni autem, a pokud kolejnice není čistá (listí, sníh), brána nebude jezdit.

Kolejnicové pojezdové brány

Samonosné brány

Tyto brány jsou nejoblíbenějším typem bran na trhu. K jejich instalaci je potřeba mít volný prostor ve směru pojezdu v délce šířky průjezdu plus 1/3 průjezdu. Nejezdí po kolejnici na zemi, ale jsou vedené nad zemí nosníkem. Pojezdová kolejnice není zabudována do země a autem nepřejíždíte přes kolejnici. Vyžadují jen minimální údržbu. U obou typů těchto bran se používají elektromechanické pohony většinou se zabudovanou elektronikou v pohonu.

Samonosné brány

 

 

 

 

 

 

 

Křídlové brány

Brány jsou tvořeny jedním nebo dvěma křídly, která se obvykle otevírají směrem na pozemek nebo pokud je dostatek místa, tak i směrem na ulici. Navrhují a instalují se tam, kde není možné většinou z důvodu nedostatku prostoru instalovat bránu samonosnou či kolejnicovou. Jednotlivá křídla – rámy brány, ale i vchodové branky se osazují stavitelnými panty s pozdější možností dorovnání rámu v případě pohybu sloupků. Je možno zvolit výplň rámu brány dle vlastního výběru (pletivo, plech, dřevo, plast a jiné). Brány jsou následně lakované v barvě zelené RAL 6005. Otvírání křídlových bran může být manuální nebo motorizované.

Křídlové brányKřídlové brányKřídlové brány

Brány jsou standardně osazeny regulovatelnými panty do zděných nebo do kovových sloupků dle výběru zákazníka.

BRANKY

Jednokřídlé  plotové branky

Ty jsou určeny pro drátěné ploty smontované ze zahradního pletiva  a v kombinaci s kulatými nebo hranatými plotovými sloupky. Branky se standardně vyplétají čtyřhranným poplastovaným pletivem. Zahradní branky jsou vybaveny dvěma nosnými sloupy, stavitelnými panty, klikou a standardním zámkem s vložkou FAB. Lze vyrobit i brány s přípravou pro dřevěnou výplň. Součástí bran je 1 pantový a 1 dorazový sloupek, 2 kusy pantů, zámek, klika a dorazový díl.

Branky lze vyrobit přesně na míru v jakémkoliv rozměru.

BRANKYBRANKYBRANKY

ZÁBRADLÍ

Výroba zábradlí na míru dle představ zákazníka. Zábradlí v klasickém nebo moderním stylu. Materiály lze kombinovat (dřevo, kov).
Možnost exteriérových zábradlí teras, balkonů, ramp apod.

ZÁBRADLÍZÁBRADLÍZÁBRADLÍ

ZÁBRADLÍZabradliZabradli

MŘÍŽE

  • okenní mříže
  • otevírací mříže
  • balkónové mříže apod.

Mohou být buď pevně připevněny, nebo uzamčeny zámkem k pevně přidělanému držáku.

MŘÍŽEMŘÍŽEMŘÍŽE

PŘÍSTŘEŠKY

Výroba vchodových či balkónových přístřešků.

PŘÍSTŘEŠKYPŘÍSTŘEŠKY

VÝKLOPNÉ KONTEJNERY